0
0

اگر شخصی در قالب یکی از شرکت های تجاری مذکور در ماده ۲۰ به فعالیت بساز بفروش ساختمان که نوعی مال غیرمنقول است بپردازد تاجر محصوب میشود یا نع؟

کلمه کلیدی
Accepted/Unaccepted
0
0

سلام بر شما کاربر گرامی

طبق ماده 4 قانون تجارت خرید و فروش و معاملات راجع به اموال غیر منقول عمل تجاری محسوب نمی شود اما ساخت و فروش از شمول این ماده خارج است .

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا