وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی| مشاوره تلفنی با وکیل| ۰۹۱۲۲۱۳۶۸۶۵

 

این روزها بسیاری از وکلا برای ارائه خدماتی مانند مشاوره حقوقی و برای سهولت هر چی بیشتر متقاضیان خدمات حقوقی، شماره تلفن‌هایی را در اختیار کاربران قرار می دهند تا آنها بتوانند از طریق تلفن با وکیل مدنظر خود تماس بگیرند و مشکل مورد نظر خود را مطرح کنند. این امر توسط وکیل تلفنی انجام می شود که باید به قدر کافی توانایی مکالمه تلفنی و تجزیه و تحلیلی سریع ابعاد مشکل حقوقی را داشته باشد.

 

با خواندن این مقاله با وکیل تلفنی بیشتر آشنا خواهید شد.

 

 

وکیل تلفنی ۲۴ ساعته

مسائل حقوقی از آن دست از مسائل است که میزان جدی بودن آن، کاملا بستگی به یک فرد متخصص به عنوان مشاوره حقوقی دارد. چرا که آگاهی از جوانب مختلف مشکل حقوقی، به ما نشان می دهد که آیا آمادگی لازم  برای رویارویی و حل آن مشکل را دارید، یا نیاز به سپردن پرونده به وکیل است؟

 

از این رو مشورت با یک وکیل تلفنی فواید زیادی به همراه دارد. این وکلا بیشتر اوقات شبانه روز در دسترس هستند تا خدمات حقوقی مورد نیازتان را به شما ارائه دهند. مشورت با یک وکیل تلفنی به شما این فرصت را می دهد که از پیچ و خم های پرونده خود اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

همچنین این فرد می تواند با توضیح مشکل حقوقی شما، ارزیابی صادقانه ای را در مورد این که آیا پرونده ای که دارید ارزش پیگیری دارد یا خیر؟ به شما ارائه دهد.

 

ما می دانیم که در مورد پرونده حقوقی خود سؤالات زیادی خواهید داشت و  مشورت با یک متخصص حقوقی در طول شبانه روز تا حد ممکن این امکان را به شما می دهد که به پاسخ پرسش های خود دست یابید.

 

بسیاری از ما در مواجهه با مسائل حقوقی، دچار استرس شده و گذار از این موقعیت به تنهایی و بدون حضور یک مشاور برایمان سخت به نظر می رسد. در این شرایط همکاری با یک وکیل تلفنی و نماینده قانونی می تواند کار را برای شما آسانتر کند.

 

وکیل تلفنی باید بتواند از پشت تلفن به جنبه‌های مختلف موضوعی که موکل در مورد آن به دنبال مشاوره حقوقی است، احاطه پیدا کند. همچنین باید توانایی سوال و جواب در مدت زمان کوتاه را داشته باشد تا بتواند پاسخ موکل خود و راه حل مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن بدهد.

 

 باید توجه کنید که در هنگام مشاوره با وکیل لازم است تا اطلاعات لازم و صادقانه و دور از پنهانکاری به او انتقال یابد تا بتواند به درستی، مشاوره دهد.

 

وکیل تلفنی

 

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی رایگان

در مقایسه با سایر راه های ارتباط با وکیل، استفاده از مشاوره تلفنی مزیت هایی دارد:

  • استفاده آسان و راه‌ سریع و ارزان برای ارتباط با وکیل
  • ارتباط شنیداری و تفهیم بهتر موضوع و نیز پرسیدن سوالات مختلف در حین مشاوره
  • امکان انتقال سریع موضوع مورد مشاوره توسط موکل به وکیل
  • امکان برخورداری از مشاوره حقوقی با چندین وکیل و انتخاب بهترین وکیل مورد نظر برای امر وکالت

 

نکات استفاده از مشاوره وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

بهتر است در هنگام استفاده از خدمات وکیل تلفنی نکاتی را مد نظر قرار دهیم:

  • سعی کنید در بازه زمانی صبح تا ظهر از این خدمات استفاده کنید، چرا که وکیل تلفنی در طول بازه کاری خود در طول روز تعداد زیادی مشاوره ارائه می‌دهد که این امر موجب خستگی او در ساعات پایانی روز می شود.

 

  • سعی کنید، قبل از تماس تلفنی، موارد پرسش خود را مشخص کنید و به درستی و با نظم  به گونه‌ای مطرح کنید که در طول زمان دو الی سه دقیقه بتوانید سوالات خود و جنبه‌های مختلف پرونده را به طور مختصر برای او مطرح کنید و سپس منتظر پاسخ بمانید. طولانی کردن زمان طرح سوال باعث کاهش کیفیت مشاوره می‌شود.

 

  • چنانچه پرونده یا مشکلی در دادگاه دارید و یا سوال مهمی دغدغه ذهنی شما شده، بهتر است خودتان با وکیل صحبت کنید. گاهی افراد به دلیل ترس، خجالت و … از افراد دیگر تقاضا می‌کنند که با این فرد صحبت کنند در حالیکه وکیل به طرح مسئله پرونده تسلط ندارد. این امر ممکن است، باعث می‌شود که پرونده به طور کامل درست به وکیل انتقال نیابد و از طرفی پاسخ توسط فردی که با او صحبت کرده به طور ناقص به شما انتقال یابد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

در هر کشور یا شهری که باشید، می توانید از  خدمات مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید و از طریق تلفن با وکیل مورد نظر خود ارتباط بگیرید. همچنین در صورت نیاز به شماره تلفن مشاور حقوقی رایگان قوه قضائیه می توانید از کارشناسان حقوقی دادگاه یار  راهنمایی بگیرید.

 همچنین در صورتی که پرونده شما در شرایطی است که موضوع حقوقی پیچیده دارد و یا نیاز به ارائه اسناد و مدارک خاصی به وکیل است می توانید از مشاوره حضوری با وکیل در تهران بهره مند شوید.