اهداف و رسالت دادگاه یار

نشر دانش و معلومات حقوقی جامعه

مجموعه کامل قوانین موضوعه کشوربا امکان تهیه قوانین منتخب برای کاربران، بخش پرسش سوالات حقوقی مردم و پاسخ به آنها، درج مقالات و تازه های اخبار و اطلاعات حقوقی یکی از اهداف ماست تا در میان جامعه فرهیخته حقوقدانان نقش کوچکی در ارتقاء دانش حقوقی داشته باشیم.

معرفی وکلای متخصص در خصوص حل مساله حقوقی افراد

دادگاه یار از طریق مراجعه حضوری ، تلفنی، درخواست اینترنتی و همچنین بخش معرفی وکیل دسترسی شما را به وکیلی که در خصوص حل مساله حقوقی شما تخصص و تجربه دارد را فراهم ساخته است.

مراجعه به وکیل متخصص این نتیجه را برای شما در بر خواهد داشت که از درصد پیشرفت و حل پرونده حقوقی خود مطلع شده و آنگاه تصمیم به انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید. چه بسا با راهنمایی وکلای متخصص مجموعه دادگاه یار از طرح دعوای بی نتیجه که سرانجامی جز اتلاف سرمایه و زمان ندارد، منصرف شوید واین به سود شما خواهد بود.

ارایه مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

 با دادگاه یارمی توانید از خدمات مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری ازطریق تلفن و یا مراجعه حضوری بهره مند گردید.

تلاش در رفع نیازهای حقوقی در بخش محاسبات حقوقی

تمامی افراد اعم از وکلا و قضات محترم تا سایر اقشار میتوانند در بخش محسابات حقوقی از خدماتی چون محاسبه  نرخ تاخیر تادیه، دیه اعضای بدن، مهریه، حق بیمه، هزینه دادرسی، حق الوکاله وکیل، تمبر مالیاتی وکلا و … به وسیله سایت و اپلیکیشن دادگاه یاراستفاده نمایند.

ارایه خدمات حقوقی آنلاین به تمام ایرانیان

رعایت مواعد قضایی گاها باعث میشه تا همیشه فرصت کافی برای مراجعه به وکیل نباشد یا ممکن است افراد تمکن پرداخت حق الوکاله وکیل را نداشته باشند اما عاقلانه تمایل دارند به جای اینکه خود یا شخصی با دانش حقوقی اندک اقدام به نوشتن عرض حال ایشان کند، وکیل با تجربه و متخصص درهمان موضوع حقوقی مبادرت به تنظیم دادخواست، شکواییه، اظهارنامه ،لایحه دفاعیه و… نماید.

دادگاه یار با افتخار این خدمت را به تمامی ایرانیان ارایه می نماید.

نشانی مراجع قضایی با امکان مسیر یابی

در هرزمان و مکان میتوانید به نشانی تمامی مراجع قضایی و انتظامی شامل دادگاه های عمومی، خانواده، کیفری، تجدید نظر، دادسراها، شوراهای حل اختلاف، کلانتری ها و… با امکان جستجو و مسیر یابی از جایی که هستید، دسترسی داشته باشید.

کافی است به سایت دادگاه یارمراجعه یا اپلیکیشن آن را برروی تلفن همراه خود نصب نمایید.

احترام به حقوق مراجعین و امانتداری

حفظ اسرار موکل و تلاش برای موفقیت در راستای گرفتن حق قانونی سوگند هر وکیلی است که به هنگام اخذ پروانه وکالت ادا میشود.

دادگاه یار به منزله احترام و حفظ حقوق مراجعین تلاش دارد تا اسناد،اطلاعات، گفته ها و نوشته های ایشان نزد وکلای مجموعه در نهایت امانتداری محفوظ بماند و همچنین مدیران دادگاه یارنظارت مستمرخود را بر روند حقوقی پرونده موکلین نزد وکلا، تا خاتمه قرارداد حفظ خواهند نمود.